Ülevaade eestikeelsetest matemaatika õpetamise alastest materjalidest veebis

    See veebilehekülg on koostatud kõigile, kes on huvitatud matemaatikast. Siit leiate materjale erinevate matemaatika programmide kohta, ülesandeid ja õppematerjale. Esindatud on ka valemite kogud ja spikrid. Kõik huvilised saavad lugeda erinevates väljaannetes ilmunud eestikeelseid matemaatikaalaseid artikleid. Rubriigist "Huvitavat lugemist" võib leida nalja, luuletusi jms, mis kõik on seotud matemaatikaga. Antud lingistik sisaldab ainult eestikeelseid materjale.

    Idee ja esimese versiooni autoriks on Ingrid Ringi, kes kirjutas sellel teemal TPÜ-s diplomitöö. Puukujulist menüüsüsteemi ja kogu sellega seotud leheküljestikku arendas edasi Anne Heinla, kes on ühtlasi täiendanud ja parandanud ka Ingrid Ringi viidete süsteemi. Tööd on kaasajastanud Maarika Kivi. 

    Kui keegi teab mõnda toredat eestikeelset matemaatika-alast materjali veebis, mida selles lingistikus ei ole, siis selle asukoha lingistikule lisamiseks tuleb vajutada siia -  uus lehekülg veebis 


powered by FreeFind

Vaatlemisel soovitame kasutada järgmisi veebisirvijaid: IE 4.0, NS 4.7, Mozilla 0.9, Opera 7.0 või nende uuemaid versioone. Soovitatav eraldusvõime on 1024x768 pikselit.  

alates 18.05.2006

Viimati uuendatud 21/05/2006